Cool WEB

Web o Všem :-D

Kalendář

x

Cursor from www.CarrielynnesWorld.com

Fifa 08

FIFA 08

Nový ročník fotbalové soutěže FIFA 08 s celkem 30ti ligami 620ti týmy a 15 000 licencovanými hráči z celého světa. Vyhrajte si s novým módem "Be A Pro", kde si zvolíte jednoho hráče a budete ho následovat v jeho kariéře. Změn se dočkali preference hráčů, především pak co se týče jejich odlišností od sebe navzájem. Hra navíc nově zahrnuje českou nejvyšší soutěž, tedy 1. fotbalovou ligu a to samozřejmě plně licencovaně, tzn. s reálnými jmény hráčů, dresy a soupiskami.

Herní engine příští generace ve FIFA 08 je navržen tak, aby maximalizoval výkon Xbox 360 a PLAYSTATION 3. Umožňuje velmi povedené animace a ovládání, takže si při hře připadáte téměř jako na skutečném hřišti. Fotbalisté ve FIFA 08 nyní také profitují z vysoce inteligentní AI, která obsahuje 35-bodový „rozhodovací“ engine, umožňující hráčům provádět několik akcí a reakcí v reálném čase. Systém dynamické „mapy ohrožení“ v rámci AI zachycuje veškeré vzrušení a realismus fotbalu. Hráči si nyní uvědomují své okolí, autenticky reagují na hrozící nebezpečí nebo příležitosti k inteligentnímu hernímu řešení situací.

Vůbec poprvé budou hráči FIFA 08 denně čelit tlaku na neustálé zlepšování své hry tak, jak to zažívají dnes a denně skuteční hráči. V novém herním módu s názvem ‚Be a pro‘ se vtělíte do postavy jednoho hráče a vaším úkolem bude zvládnout stejné disciplíny, s nimiž se potýkají skuteční fotbalisté – správným hledáním místa a bráněním počínaje a čtením hry a přihrávkami konče.

Se systémem střelby ve FIFA 08 si nyní v prostorech před brankami vychutnáte ještě vyšší úroveň kontroly a přesnosti a stanete se obávanými bombery. Realistický engine zásahu míče příští generace kalkuluje úspěšnost střely kombinací téměř nekonečné řady souvislostí, jako jsou rotace míče, tlak vyvíjený obránci, atributy střelce a dokonce i tlak vzduchu. To vše věrně napodobuje dramatičnost a přirozenou nepředvídatelnost letu vystřeleného balónu.

Navíc je FIFA 08 výrazně realističtější a zábavnější – zahrnuje 620 licencovaných týmů, 30 lig a více než 15000 hráčů, a je tak od 20% obsáhlejší než FIFA 07 na formátech současné generace