Cool WEB

Web o Všem :-D

Kalendář

x

Cursor from www.CarrielynnesWorld.com

WELCOME

Novinka z webu komety

Den otevřených dveří

Brno - V brněnské hale Rondo se ve čtvrtek 27.12.2007 konala od 16:30 hodin akce nazvaná "Den otevřených dveří s hokejovou Kometou".

Den otevřených dveří

Brno - V brněnské hale Rondo se ve čtvrtek 27.12.2007 konala od 16:30 hodin akce nazvaná "Den otevřených dveří s hokejovou Kometou".

 

Celá show byla zahájena hodinovým ukázkovým tréninkem A mužstva pod vedením trenéra Rostislava Čady - v rychlém sledu se střídaly nájezdy na branku samostatné i skupinové, nácvik obranných i útočných situací, zdokonalování v bruslařské technice a krátké technické porady s metodickým zaměřením.Po celou tuto dobu mohli diváci nejen přihlížet, ale i projít si celou halu včetně zákulisí, kam běžný fanoušek a návštěvník zápasů nemá za normálních okolností možnost nahlédnout - sekretariát klubu, šatny hráčů, technický sektor.


Po této úvodní, dá se říci exhibiční, části následoval blok se soutěží pro diváky. Ti, kteří si přinesli s sebou brusle a případnou další hokejovou výstroj, byli pozváni na ledovou plochu, kde si mohli na čtyřech stanovištích vyzkoušet své dovednosti v tomto oboru a částečně změřit síly se svými idoly: samostatný nájezd, slalom mezi kužely s následnou střelou, střelu na branku z přihrávky a přesnostní střelbu na zavěšené terče v prázdné bráně. To celé - jak jinak - pod dohledem a za asistence hráčů Komety.
Uprostřed ledové plochy mezitím probíhala improvizovaná autogramiáda a fotografování diváků a fanoušků s jejich oblíbenci.V závěru této druhé části byli na každém stanovišti dohlížejícími hráči vybráni dva nejlepší, jež byli za snahu a za předvedený výkon odměněni pravým a nefalšovaným dresem.


Neboť se kvapem blížil závěr, hemžení na ledě plynule přešlo v poslední bod programu - více než půlhodinové veřejné bruslení.


Snad jen pro doplnění: celou akci moderoval pan Michal Chylík, jindy většině diváků skrytý "neviditelný hromový hlas", jenž je z reproduktorů provází i většinou zápasů.

Žádné komentáře