Cool WEB

Web o Všem :-D

Kalendář

x

Cursor from www.CarrielynnesWorld.com

WELCOME

Novinka z webu komety

Kometa posiluje na brankářském postu – přichází Kamil Jarina

Brno - Z první posily v novém roce se mohou těšit fanoušci brněnské Komety. Na hostování do konce probíhající sezóny míří do jihomoravské metropole gólman Kamil Jarina. Druhým směrem, do středočeského Berouna, odchází útočník David Appel. I v tomto případě se jedná o hostování do konce tohoto prvoligového ročníku.

 

Důvodem angažování nového gólmana byl fakt, že stávající jednička brněnského týmu Lukáš Hronek bude Kometě chybět tři až čtyři týdny z důvodu zánětu zápěstí.

„Jsme velmi rádi, že se nám Kamila podařilo získat, protože jsme kvůli zranění Lukáše Hronka museli tento post řešit. Kamil Jarina má výborné kvality a navíc je na trhu dostupné jen minimum brankářů, kteří by nám mohli pomoci. Davidu Appelovi může odchod v tuto chvíli jen pomoct. My musíme mužstvo nachystat na play-off. V tuto chvíli nejde o individuality, ale o tým,“ vyjádřil se k výměně hráčů šéf Komety Libor Zábranský.

Kamila Jarinu si brněnští diváci pamatují z nedávné minulosti, kdy oblékal právě modrobílý dres. Jarina v Brně působil na střídavý start z extraligové Plzně a své první utkání za Kometu odchytal už ve druhém kole letošního prvoligového ročníku proti Prostějovu. Celkově odehrál Jarina za Brno šest utkání, v nichž si jeho tým připsal 13 bodů. V Jihlavě se dokonce mohl po zápase chlubit vychytanou nulou, v Třebíči pak byl součástí úspěšného mužstva Komety, které na Horáckém zimním stadiónu zvítězilo po dlouhé době. Zápas na Vysočině byl jeho posledním v dresu Komety. O několik kol později stanul proti ní opět v tom berounském. Brněnští střelci jej dokázali překonat jen jednou, konkrétně se za jeho záda trefil Michal Černý. I díky tomu, že do své svatyně nepropustil Kamil Jarina ani jeden puk ze samostatných nájezdů, zvítězili Berounští Medvědi doma nad Kometou 2:1sn. Od nynějška bude jednatřicetiletý gólman hájit opět brněnskou branku.

Žádné komentáře